
227 ₴
Відчуйте гармонію чистоти з Coccolatevi L’Originale 🌸 — парфумованим засобом 10-в-1 для прання, прибирання та ароматизації. Його концентрована формула ефективно очищає білизну, підлогу, скло та поверхні, дезодорує їх і надає делікатного, стійкого аромату. Завдяки антибактеріальному компоненту засіб не лише освіжає, а й дезінфікує, залишаючи в оселі відчуття бездоганної чистоти.
Дизайн упаковки частково може відрізнятись від дизайну на фото. Виробник залишає за собою право змінювати її зовнішній вигляд.
Склад: Парфуми, альфі-ізометил-іонон, аміл циннамал,бензилсаліцилат, циннамал, циннаміловий спирт, кумарин, гексил циннамаль, лімонен, ліналоол, менше 5% катіонних ПАР, від 5% до 15% неіонних поверхнево-активних речовин.
Комплектація: пластикова тара, 300 мл.
Аромат: Оригінальний.
Країна виробник: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Тип пральної машини | Автомат, Напівавтомат, Ручне прання |
| Тип білизни | Біле, Світле, Чорне, Кольорове, Темний, Будь-яке |
| Основний тип тканини | Для всіх типів тканини |
| Кількість циклів прання | 48 |
| Об`єм | 300 мл |
| Виробник | Coccolatevi |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рідкий засіб |